Sotaus lieknėjimo programa

 

Sotus lieknėjimas – ar tai įmanoma? Taip!

Tereikia atrasti kokie maisto produktai tave lieknina, o kokie ne. Galėsi sočiai valgyti tiek kartų per dieną, kiek tau norėsis, o antsvoris mažės savaime. Stresas ir neigiamos emocijos tam gali trukdyti. Todėl mes tau padėsime: išmokysime kaip valdyti savo emocinę būklę ir nuotaikas.

 

Kompleksiškai keičiame mitybą ir emocinę savijautą

Nors svorį įprasta vertinti tik kaip fizinį rodiklį, energijos virsmai mūsų kūnuose vyksta gerokai subtiliau ir įmantriau. Pavyzdžiui, kai jaučiame stresą: lėtėja medžiagų apykaita, blogėja virškinimas. Todėl kenčiant lėtinį stresą sulieknėti nepavyks net valgant tik dietinį maistą. Mokyklose mus mokė matematikos, fizikos, chemijos ir kitų dalykų, tačiau neišmokė mūsų pažinti savo emocijų. Dažnas mūsų negali atskirti ką jaučia – kaltę ar gėdą. Ir panašiai. Emocinis intelektas mums padeda atpažinti ir įtakoti savo emocijas. Tik tuomet cheminiai procesai mūsų kūne susibalansuoja. Išsiskiria tie hormonai, kurie mums padeda sulieknėti.

 

 

Palaikymas didina galimybes

Eiti šį kelią vienam - įmanoma, bet žymiai lengviau tai daryti drauge su smagia kompanija, palaikant vieniems kitus, bei su profesionalų priežiūra. Būtent todėl mes sukūrėme tokią programą:

 • Seminarai vyksta nedidelėje grupėje,
 • Seminarų metu valgome sočius liekninančius patiekalus,
 • Messenger grupėje dalinamės kylančiais klausimais ir atradimais,
 • Palaikymo online grupėje toliau skiriame dėmesį emociniam lieknėjimui- net 8 kassavaitiniai susitikimai nuotoliniu būdu.
 • Patiekalų gamybos pamokose mokomės liekninančios mitybos gudrybių, pasirodo tai visai lengva!
 • Individualioje konsultacijoje gilinamės į asmeninius klausimus, parenkame tinkamiausias priemones.

 

Jau artėja! Jums patogiu laiku SEKMADIENIAIS!

 

ĮVADINIS SEMINARAS

               2020 kovo 01 d.                    10:30-16:30 val.

 Individuali mityba svorio reguliavimui

 • Susipažinimas. 
 • Individualios mitybos pristatymas.
 • Šaltas užkandis - atrandame naują požiūrį į maistą.
 • Mokomės pažinti ir valdyti emocijas.
 • Deriname įgytas žinias prie mitybos.
 • Atskleidžiame sotaus lieknėjimo paslaptį ! :)
 • Nejuokaujame, o tuoj pat ragaujame karštą sotų patiekalą.
 • Aptariame įspūdžius ir laukiame susitikimo po savaitės su naujais svorio pasiekimais! 

 

 

II SEMINARAS  

                             2020 kovo 08 d.                            10:30-16:30 val. 

Emocinis valgymas ir persivalgymas 

 • Pirmos savaitės aptarimas
 • Pristatome 3 pagrindines priemonės sėkmingam lieknėjimui 
 • Šaltas užkandis
 • Gilinamės į emocinį valgymą ir persivalgymą
 • Emocinio valgymo valdymas (emocinės laisvės technika)
 • Pratimas - neigiamų sąsajų su maistu nuėmimas
 • Karštas patiekalas
 • Dalinamės įspūdžiais

 

 

III SEMINARAS  

             2020 kovo 15 d.                            10:30-16:30 val. 

Neigiami įsitikinimai apie svorį

 • Savaitės aptarimas
 • Individualios mitybos papildymas
 • Šaltas užkandis
 • Įsitikinimai, kurie trukdo sulieknėti - nusistatome savo
 • Neigiamų įsitikinimų neutralizavimas (emocinės laisvės technika)
 • Karštas patiekalas
 • Dalinamės įspūdžiais

 

PALAIKYMO ONLINE GRUPĖ                  8 kartai kas savaitę po 1,5 val.

Palaikymas - viena svarbiausių sėkmingo lieknėjimo dedamųjų. Čia seminarų dalyviai susitinka pasidalinti kaip sekasi taikyti igytas žinias, kokių turi klausimų ar sunkumų. Dar du mėnesius mes padėsime jums ne tik patarimais, bet ir emociniu palaikymu (emocinės laisvės technika).


PATIEKALŲ GAMYBOS PAMOKOS

Pasirodo gaminti ir valgyti pagal savo senuosius įpročius yra taip lengva ir aišku, kad net baisu pažvelgti į naujus mitybos principus. Staiga atsidūrus akistatoje su sočiaisiais šios programos produktais, gali apimti nežinios ir pasimetimo jausmai. Tai ką su kuo derinti, kaip čia gaminti?

Išmoksime įvairių maisto gamybos gudrybių, kurios padeda ne tik lieknėti, bet ir geriau jaustis.

Skanus maistas, gera nuotaika, sotumo ir pasimėgavimo jausmas!

 

INDIVIDUALI KONSULTACIJA

Tai 75 min. trukmės susitikimas su holistinės mitybos ir gyvensenos
ugdančiąja vadove Giedre Latvėnaite-Staškevičiene.

Daugiau apie Giedrės konsultacijas...

Asmenines konsultacijas vedu nuo 2014 metų ir iki šiol man šis darbo/bendravimo būdas patinka labiausiai. Tokio susitikimo metu man svarbiausia Jūsų asmeninė situacija, o ne bendri teoriniai dalykai. Kiekvieną kartą įsitikinu, kad pasitelkusi nuoširdų dėmesį, pagarbą ir toleranciją atrandu kelią į žmogaus širdį. O užsimezgęs pasitikėjimas atveria kelią atviram ir jaukiam pokalbiui. Štai tada prasideda „sveikimas“. Mes visi esame skirtingi. Vienam žmogui tam tikras maistas yra kaip vaistas, o kitam – nuodas. Vadovaudamasi Bio- individualumo principu padedu surasti labiausiai tinkamą mitybos būdą.

Konsultuodama aš remiuosi holistinės mitybos ir gyvensenos požiūriu. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad siekiant turėti fizinę ir emocinę sveikatą turi būti skiriamas sąmoningas dėmesys bendram gyvenimo balansui: santykiams su artimais žmonėmis, fiziniam aktyvumui, karjerai, kūrybai ir net dvasingumui.

Dirbant su klientėmis (-ais) man svarbu, kad jos (-ie) ne tik atsikratytų jas (-uos) kankinančių problemų, bet pradėtų gyventi pilnavertį, džiaugsmingą gyvenimą. Pavyzdžiui jos (-ie) net tik sulieknėtų, bet naujame kūne jaustųsi nuostabiai.

Jei Tu:

 • pavargai nuo tos „uždrausto maisto“ ir antsvorio naštos
 • negali suvaldyti begalinio noro valgyti vakarais
 • neturi valios ir motyvacijos
 • nesusitvarkai su emociniu persivalgymu
 • Jeigu tai, ką jūs darote, neduoda norimo rezultato.

Nustok su savuoju kūnu elgtis kaip su priešu! Ateik į individualią konsultaciją – mes drauge surasime geriausią sprendimo būdą !

ATSILIEPIMAI

Lidija 56 m.: „Giedrė sužavi maloniu bendravimu ir tolerancija visoms žmogaus savybėms, kurių, tiesą sakant, būna ir labai negražių, kurių net sau nenorime prisipažinti turinys. Bendravimo patirtis ir didelė pagarba pašnekovui atveria širdis maloniam bendravimui. Labiausiai patiko tai, kad Giedrė nebijo pabarti žmogų už jo minkštakūniškumą, bet daro tai su meile. Giedrė turi gilių psichologijos žinių ir didelę empatiją. Mokymų rezultatais esu patenkinta. Pasižiūrėjau savo prieš kelis mėnesius susirašytus tikslus ir norus ir žiūriu - vos ne pusė jų išsipildė! O tada atrodė - kokius čia niekus man Giedrė siūlo daryti..... Vadinasi - veikia! Tikrai rekomenduoju pasirinkti EFT sesijas su Giedre, nes gausite daug daugiau nei tikitės, pajusite atviro bendravimo džiaugsmą. Nuoskaudų ir blokų atsikratysite greitai ir tarsi nejučiomis. Mėnesį padirbusi su Giedre, žiūriu, kad lengvėja, lengvėja, lengvėja.....Pasąmonė, išlaisvinta nuo energetinių kamščių, pati pradeda vesti link teisingų sprendimų. Kiekvienai moteriai galiu rekomenduoti - netąsykite tų skaudulių tarsi granito luitų, kol sugrius sveikata ir užpuls depresija. Ateikite pas Giedrę. EFT daro stebuklus.“

Ona 38 m.: „Man itin svarbu buvo galimybė išreikšti, išsakyti garsiai tai, kas neramina, jaudina, arba giliai paslėpta nuo visų ir net nuo savęs. Buvo svarbus besąlyginis pasitikėjimas ELT konsultante Giedre Latvėnaite - Staškevičiene. Giedrė sugebėjo tarsi nevertinti mano poelgių ir jausmų, todėl jaučiausi itin saugi juos išsakyti. Jaučiausi saugi atverti net pačias skaudžiausias, intymiausias gyvenimo situacijas. Nesu ankščiau patyrusi tokio lengvumo ir saugumo jausmo kalbantis su jokiu kitu specialistu. Nemažai situacijų pamačiau nauju kampu ir tikiu, kad tai pagreitino ir net palengvino problemų išsprendimą. Suteikė drąsos, pasitikėjimo savimi. Esu patenkinta rezultatais. Atėjau užsikrovusi visus šeimos rūpesčius ( vyro, vaiko) ant savo pečių. ELT man padėjo šioje sumaištyje surasti pačiai save. Suvokti SAVO norus ir jausmus. Išdrįsti jausti tai, ką jaučiu. Nebemeluoti sau. Mano svoris šiek tiek sumažėjo. Nesu itin apkūni, bet kažkiek stabilizavosi viršsvoris. Labiausiai man patiko ir labiausiai įvertinau saugumo jausmą ir galimybę gydyti emocines traumas ir keisti senas elgesio programas kupinoje tikrumo ir ramybės aplinkoje. Tikiu, kad kiekvienam žmogui sveika rūpintis savo dvasine, emocine higiena. :)

 

Šios programos dėka lieknėja visos! Atsiliepimai moterų jau dalyvavusių šioje programoje

Audra, 41 m. startinis svoris 76 kg. Šią programą pasirinkau, nes jaučiausi apsunkusi, turėjau virškinimo problemų, dažnai skaudėdavo galvą ir žinoma, norėjau numesti nors kelis kilogramus. Esu labai patenkinta. Gavau daugiau negu tikėjausi. Per 2 mėnesius sulieknėjau net 10 kg. O svarbiausia, kad man susitvarkė pilvo ir netgi odos problemos. Jaučiuosi gražesnė, sulaukiu komplimentų – nuotaika puiki!

Rita, 38 m. startinis svoris 74 kg. Po gimdymo priaugau net 7kg. Sveika mityba nepadėjo. Mane patraukė tai, kad ši programa ne tik apie mitybą, bet ir apie emocijas. Mažai kas į tai gilinasi. Čia viskas kartu. Žinojau, kad esu emocinė valgytoja, bet nežinojau kaip su tuo tvarkytis. Per 2 mėnesius tapau lengvesnė 5 kg. Norėtųsi daugiau, bet esu tikra, kad šie kilogramai daugiau nesugrįš  - jie išėjo su paleistomis nuoskaudomis. Jaučiuosi lengvesnė, lankstesnė ir fiziškai stipresnė. Pagerėjo imunitetas ir jaučiuosi žymiai geresnės nuotaikos. Dėkoju lieknėjimo programos organizatorėms už nuoširdų dėmesį kiekvienai dalyvei. 

Ieva, 46 m. startinis svoris 66 kg. Pradėti buvo iššūkis, bet ryžausi, nes pasitaikė puiki proga su draugėmis laikytis kartu, dalinantis receptais, pasiekimais ir aptariant sunkumus bei iškilusias pagundas. Per pirmą mėnesį nukrito 3 kg, o per antrą  dar 2,5 kg. Pasiekiau savo idealų svorį! Didžiausi pliusai- įprotis svertis kas rytą, produktų sąrašas ir žinoma, palaikymo grupės - dalinimasis, stuksenimas, juokas ir energija. Mitybos pliusai - paprasta, sveriantis greitai atsirinkau produktus, kurie man tinka. Įprastus receptus, reikėjo mažai koreguoti. Džiaugsmas dėl savo svorio, o taip pat dėl draugių geros savijautos – padėdavo ir vis dar padeda ramiai žiūrėti į tortus ir pyragus. Labai rekomenduoju.

Aura, 44 m. startinis svoris 94 kg. Dėl darbo kelionių srityje negalėjau prisitaikyti prie programos grafiko, tačiau šis patrauklus būdas mane vistiek sužavėjo. Matau kitų grupės dalyvių pasiekimus ir tai mane motyvuoja tęsti programą, kad ir kiek persitraukimų man nutinka. Labai patiko pateiktas gamintas maistas, ypač tie skanėstai, kuriuos ragavau pirmą kartą, tikrai naudinga gamybos pamokose buvo praplėsti savo įgūdžius. Ypatingai stipri šios programos dalis - darbas su emocijomis. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kiek daug jos įtakoja įskaitant ir svorio “bangavimus”.

Violeta, 44 m. startinis svoris 145 kg. Esu visko daug išbandžiusi ir neturėjau didelių vilčių eidama į seminarą. Mane patraukė tai, kad čia buvo ne dar viena dieta, o pilnavertė mityba atsižvelgiant į tai, ką toleruoja mano kūnas. Atsirinkti nelengva, bet gavau labai aiškiai pateiktą informaciją. Labai laukdavau palaikymo grupės susitikimų, jie tokie smagūs ir naudingi. Numečiau 10 kilogramų. Tai palyginus nedaug, bet svarbiausia, kad svoris ir toliau mažėja. Aš turiu daugiau energijos ir motyvacijos. 

Teresė 68 m. startinis svoris 68 kg. Kadangi esu nedidelio ūgio tai virš 62 kg man  jau per daug. Iki 50- ties svoris buvo idealus, o su metais kilogramai augo ir pastangos padėdavo tik laikinai. Dariausi tingi, turejau virškinimo problemų- pūtė pilvą, kamavo rėmuo, pasitikėjimas savimi vis mažėjo. Jaučiausi bejėgė sustabdyti svorio augimo procesą. Trūko motyvacijos ir ryžto, nors žinojau, kad šis metodas veiksmingas. Man labiausiai padėjo tai, kad pradėjome programą grupėje: palaikymas, dalijimasis receptais, džiaugsmas, kad visoms sekasi ir svoris krenta. Atradau, kad man netinka keli produktai, kuriuos aš buvau įpratusi valgyti kasdien. Kai juos pakeičiau kitais, sutirpo beveik 7 kg. Aš kaip naujai gimusi!

Giedrė 42 m. startinis svoris 54 kg. Turėjau 2 problemines vietas –atsikišusį pilvą ir neaiškų bėrimą ant rankos, kuris mane vargino 5 metus. Nusprendžiau išbandyti individualią mitybą. Riebalai ant pilvo sumažėjo per pirmas savaites. Šios mitybos dėka atradau, kad man netinka produktai su mielėmis. Kai tik nustojau juos valgyti, praėjo mano odos problemos. Turiu žymiai daugiau energijos, „šviesesnė“ galva.


 

 


 

Sotaus lieknėjimo seminarus veda

Aušrelė Savukynė Emocinės laisvės mokyklos įkūrėja, sveikos gyvensenos vadovė, Emocinės laisvės technikos instruktorė ir praktikė 

Rima Jonaitienė Emocinės laisvės mokyklos ugdančioji vadovė

Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė Emocinės laisvės mokyklos ugdančioji vadovė, holistinės mitybos ir gyvensenos specialistė.