Vaisingumo pažinimas

Mūsų vaisingumas yra didžiulė malonė, o galėjimas pagimdyti šiam pasauliui naują gyvybę – gražiausia dovana. Tada, kai atsiveriame gyvybės pradėjimui, panyrame į šį procesą, esame iki galo vienas kitam atviri ir artimi. Tačiau drauge aiškiai suvokiame, kad nepakanka vaikelį pakviesti į šį pasaulį – mes turime juo ir pasirūpinti. Taigi anksčiau ar vėliau susiduriame su poreikiu atidėti naujo vaikelio pradėjimą. 

Ką renkatės tada?

Siūlome jums išmokti pažinti savo kūną, savo vaisingumo procesus ir remiantis šiomis žiniomis tvarkyti savo gyvenimą, kurti ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Vaisingumo pažinimu pagrįstas neštumų reguliavimas – tai saugus, sveikas, efektyvus ir patikimas, paprastas naudoti, pigus, ekologiškas, estetiškas, visą gyvenimą trunkantis, tiek pastoti, tiek atidėti pastojimą tinkantis šeimos planavimo būdas.

Metodas pagrįstas paprastu biologiniu faktu: žmogus kaip biologinė rūšis nėra vaisingas bet kada. Vienų lytinių santykių metu mes galime pradėti naują gyvybę, nes kaip pora esame vaisingi, kitų – niekaip nepradėtume, nes esame nevaisingi. Vaisingumo ir nevaisingumo laikotarpiai reguliariai ir dėsningai keičia vienas kitą, o išmokę pažinti savo vaisingumą galime planuoti gyvenimą pagal savo tikslus: norėdami susilaukti vaikelio mylimės, kai esame vaisingi, norėdami atidėti gimimą, vaisinguoju periodu nuo lytinių santykių susilaikome.

su Vaisingumo pažinimo mokytoja susisiekite čia