Individuali 7 savaičių lieknėjimo programa NUSIMESK KILOGRAMUS EMOCIJŲ

Tikriausiai esate išbandžiusi daugybę dietų ir galiausiai visuomet grįžtate prie nesveikos mitybos, blaškydamasi tarp neprivalgymo ir persivalgymo, nepasitenkinimo ir pataikavimo savo silpnybėms, išdidumo ir kaltės. Tikriausiai jūs jau pavargote nuo tos „uždrausto maisto“ ir antsvorio naštos.

Kai žmonės nori numesti antsvorį, pirmiausia jie koncentruojasi į mitybą ir sportą. Ir tai visiškai neteisinga. Dėmesio koncentravimas tik į tai nepadeda.

Nustokite su savuoju kūnu elgtis kaip su priešu, kuris išduos jus priaugdamas svorio, jei kaip reikiant jo nemuštruosite! Ką reiktų padaryti pirmiausia - dėmesį kreiptį į pirmines priežastis, kurios jums neleidžia teisingai maitintis ir sportuoti. Priežastis, kurios yra jūsų galvoje.

Taigi, ne tiek svarbu kaip stipriai jūs ribojate savo mitybą, arba kaip stipriai jūs verčiate save sportuoti. Jei jūs nesusitvarkote su stresu ar kuriomis iš neigiamų emocijų,  metant svorį jums gresia pralaimėjimas.

Teisingas kelias yra išsivaduoti nuo baimės, kaltės ir gėdos, susijusios su jūsų kūnu ir maistu.


Jei jums nesigauna numesti svorio laikantis dietų, tai išbandykite kažką naujo, kito, radikaliai skirtingo!


Šios programos tikslas -  nukreipti dėmesį į gilumines priežastis, emocijas, įvykius ir įsitikinimus, kurie trukdo sulieknėti. Pakeisti santykį su savo kūnu ir maistu. Nuimti vidinę įtampą, kad atsirastų lengvumo jausmas ir vidinė motyvacija. 

Papildoma programos vertė: gilesnis savęs pažinimas, aukštesnis emocinis intelektas, didesnė savivertė ir savigarba. Ilgalaikiai pozityvūs pokyčiai viduje ir išorėje. Dirbant su emocijomis dėl svorio, tvarkosi ir kitos gyvenimo sritys -  tarpusavio santykiai, finansai, karjera, sveikata ir kt.

Programos unikalumas – sesijų metu taikoma giliomis energetinės psichologijos žiniomis paremta autentiška emocijų valdymo praktika Emocinės Laisvės Technika (ELT), dar kitaip vadinama Tapingu, stuksenimu.


Keisk smegenis – keisk savo gyvenimą
Iš tiesų, viskas taip paprasta. Jums prireiks tik 7 savaičių perprogramuoti save lieknėjimui. Tai – ne tušti pažadai ar vilties teikimas, viskas įrodyta dvejais klinikiniais tyrimais.


Programa susideda iš 7 temų, kuriose dirbama su vis kitokiu svorio mažinimo aspektu, formuojami nauji įgūdžiai... Sesijos metu dirbama išskirtinai pagal individualius klientės poreikius.

Turėsime 7 individualius susitikimus – sesijas po 1 per savaitę, kurių trukmė po 75 min.  Mūsų darbas susidės iš medžiagos namuose aptarimo ir individualaus darbo. Atliekant užduotis namuose (įeina: rašytiniai namų darbai, savistabos užduotys, praktiniai pratimai, pokyčių taikymas) išsiugdysite dirbti savarankiškai, o tai pravers baigus programą.

Garantuojama saugi, konfidenciali, profesionali bendravimo erdvė. Esant poreikiui- psichologinis ir emocinis palaikymas elektroniniu paštu.

Programos kaina 347 eurų, jei sesijos vedamos susitikus gyvai ir 297 eurų, jei sesijos vyksta nuotoliniu būdu.

Jeigu jaučiate, kad ši programa jus domina, pirmiausiai užsisakykite į nemokamą įvadinę konsultaciją. Jos metu artimiau susipažinsime ir įsitikinsime ar tikrai ši programa pateisintų jūsų lūkesčius.

Tolimesni žingsniai sutarus dėl programos:

  • pasirašysime sutartį;
  • atliksite mokėjimą už programą;
  • jums bus atsiųsta savijautos, mitybos ir gyvenimo būdo įvertinimo anketa, kurią turėsite užpildyti iki pirmos sesijos;
  • sutarsime pirmos sesijos datą ir laiką;
  • jums bus atsiųstos užduotys namuose.

Programą veda holistinės gyvensenos ugdančioji vadovė Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė.


Perspėjimas: kaip ir bet kuris stresą mažinantis metodas ELT nėra tobulas. Ne visada sulaukiame šimtaprocentinės sėkmės, bet tai yra patikimas būdas stresui mažinti, pasiskaityti apie rezultatus ir tyrimus galite čia... Pagerėjimas ateina greitai ir yra ilgalaikis. ELT nėra medikamentų pakaitalas, jei vartojate psichotropinius vaistus - prašome pasitarti su savo gydytoju.