Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė

Holistinės gyvensenos ugdančioji vadovė.

Didžiausia mano varomoji jėga gyvenime yra nuolatinis noras mokytis ir tobulėti. Mane žavi nauji mokslininkų atradimai, neįtikėtinos žmogaus galimybės. Taip aš atradau gyvenimo kokybę transformuojančią emocinės laisvės techniką.

Emocinės laisvės techniką praktikuoju jau daugiau kaip 3 metus, bet vis dar negaliu atsistebėti jos veiksmingumu.

Šis iš pažiūros toks paprastas mechaniškas metodas veikia neįtikėtinai greitai, o rezultatai akivaizdūs ir ilgalaikiai.

Mokydamasi Niujorko integralios mitybos institute (Institute for Integrative Nutrition ) - didžiausioje holistinės mitybos mokykloje pasaulyje supratau kaip svarbu subalansuoti savo gyvenimą. Balansas pasiekiamas sąmoningai skiriant laiko bei dėmesio ne tik karjerai, fiziniam aktyvumui ar buičiai namuose, bet ir kitoms, iš pirmo žvilgsnio, ne tokioms svarbioms gyvenimo sritims kaip santykiams su artimais žmonėmis, sveikatai, kūrybai, ar net dvasingumui. Dirbant su klientėmis (-ais) man svarbu, kad jos (-ie) ne tik atsikratytų jas (-uos) kankinančių problemų, bet pradėtų gyventi pilnavertį, džiaugsmingą gyvenimą. Pavyzdžiui jos (-ie) net tik sulieknėtų, bet naujame kūne jaustųsi nuostabiai.

Vertybės, kuriomis aš vadovaujuosi: nuoširdus dėmesys ir įsiklausymas, tolerancija, pagarba, empatija, atvirumas, pasitikėjimas.

ATSILIEPIMAI
Lidija 56 m.: „Giedrė sužavi maloniu bendravimu ir tolerancija visoms žmogaus savybėms, kurių, tiesą sakant, būna ir labai negražių, kurių net sau nenorime prisipažinti turinys. Bendravimo patirtis ir didelė pagarba pašnekovui atveria širdis maloniam bendravimui. Labiausiai patiko tai, kad Giedrė nebijo pabarti žmogų už jo minkštakūniškumą, bet daro tai su meile. Giedrė turi gilių psichologijos žinių ir didelę empatiją. Mokymų rezultatais esu patenkinta. Pasižiūrėjau savo prieš
kelis mėnesius susirašytus tikslus ir norus ir žiūriu - vos ne pusė jų išsipildė! O tada atrodė - kokius čia niekus man Giedrė siūlo daryti..... Vadinasi - veikia! Tikrai rekomenduoju pasirinkti EFT sesijas su Giedre, nes gausite daug daugiau nei tikitės, pajusite atviro bendravimo džiaugsmą. Nuoskaudų ir blokų atsikratysite greitai ir tarsi nejučiomis. Mėnesį padirbusi su Giedre, žiūriu, kad lengvėja, lengvėja, lengvėja.....Pasąmonė, išlaisvinta nuo energetinių kamščių, pati pradeda vesti link teisingų sprendimų. Kiekvienai moteriai galiu rekomenduoti - netąsykite tų skaudulių tarsi granito luitų, kol sugrius sveikata ir užpuls depresija. Ateikite pas Giedrę. EFT daro stebuklus.“

Ona 38 m.: „Man itin svarbu buvo galimybė išreikšti, išsakyti garsiai tai, kas neramina, jaudina, arba giliai paslėpta nuo visų ir net nuo savęs. Buvo svarbus besąlyginis pasitikėjimas ELT konsultante Giedre Latvėnaite - Staškevičiene. Giedrė sugebėjo tarsi nevertinti mano poelgių ir jausmų, todėl jaučiausi itin saugi juos išsakyti. Jaučiausi saugi atverti net pačias skaudžiausias, intymiausias gyvenimo situacijas. Nesu ankščiau patyrusi tokio lengvumo ir saugumo jausmo kalbantis su jokiu kitu specialistu. Nemažai situacijų pamačiau nauju kampu ir tikiu, kad tai pagreitino ir net palengvino problemų išsprendimą. Suteikė drąsos, pasitikėjimo savimi. Esu patenkinta rezultatais. Atėjau užsikrovusi visus šeimos rūpesčius ( vyro, vaiko) ant savo pečių. ELT man padėjo šioje sumaištyje surasti pačiai save. Suvokti SAVO norus ir jausmus. Išdrįsti jausti tai, ką jaučiu. Nebemeluoti sau. Mano svoris šiek tiek sumažėjo. Nesu itin apkūni, bet kažkiek stabilizavosi viršsvoris. Labiausiai man patiko ir labiausiai įvertinau saugumo jausmą ir galimybę gydyti emocines traumas ir keisti senas elgesio programas kupinoje tikrumo ir ramybės aplinkoje. Tikiu, kad kiekvienam žmogui sveika rūpintis savo dvasine, emocine higiena. :)