Aušrelė Savukynė

Holistinės gyvensenos bei mitybos ir ELT vadovė, Emocinės laisvės mokyklos kūrėja

Jau daugiau nei dešimt metų padedu kitiems atgauti gyvybingumą, džiaugsmą ir pasitikėjimą. Konsultuodama žmones, naudoju tuos metodus ir technikas, kuriuos išbandžiau pati ir kurių veiksmingumą patvirtino mano klientai. Tai emocinės laisvės technikos, holistinės sveikatos ir mitybos principai, sąmoningo gyvenimo kūrimo metodai. Kad ir kokia krizė ištiktų, sau ir kitiems primenu: „Esame savo gyvenimo šeimininkai. Emocinė laisvė yra tiesiausias kelias į sėkmę. Išsivadavus iš slopinančių emocijų, atsiveria naujos galimybės.

Manau, kad pats svarbiausias ir į sėkmę vedantis principas – atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas. Iš įpratimo, iš tėvų pavyzdžių, iš tingulio galime laukti, kol kas nors ateis, išspręs, padarys…

Tačiau kas iš tiesų yra mūsų gyvenimo šeimininkai? Kas turi spręsti mūsų iššūkius, siekti mūsų tikslų, džiaugtis mūsų kasdienybe? Ir kada verta pradėti tai daryti?

Turite atsakymus? Džiaugiuosi! Telieka nuo žinojimo pereiti prie veiksmo ir susigrąžinti tai, į ką turime prigimtinę teisę – gyvenimą su džiaugsmu!

Kartu su Emocinės laisvės mokykla tai pasiekti lengviau!

Seminarai

Individualios programos

Asmeninės konsultacijos

Komanda

Atsiliepimai