Aušrelė Savukynė

Holistinės gyvensenos bei mitybos ir ELT vadovė, Emocinės laisvės mokyklos kūrėja

Jau daugiau nei dešimt metų padedu kitiems atgauti gyvybingumą, džiaugsmą ir pasitikėjimą. Konsultuodama žmones, naudoju tuos metodus ir technikas, kuriuos išbandžiau pati ir kurių veiksmingumą patvirtino mano klientai. Tai emocinės laisvės technikos, holistinės sveikatos ir mitybos principai, sąmoningo gyvenimo kūrimo metodai. Kad ir kokia krizė ištiktų, sau ir kitiems primenu: „Esame savo gyvenimo šeimininkai. Emocinė laisvė yra tiesiausias kelias į sėkmę. Išsivadavus iš slopinančių emocijų, atsiveria naujos galimybės.

Skaityti plačiau

Ingrida Radėnė

Programos „Dvylika savaičių geresnių santykių link“ vadovė, vaisingumo pažinimo mokytoja

Nuo 2006 m. konsultuoju natūralaus šeimos planavimo klausimais. Mokau moteris pažinti savo vaisingumą, patikimai reguliuoti pastojimo galimybes, nenaudojant jokios kontracepcijos. Mano gyvenimo moto: pradėk nuo pradžių. Susikoncentruok į savo prigimtį. Pašalink nereikalingas „detales“. Nuplėšyk „pleistrus“ ir drąsiai pažvelk į tai, kas esi tu, ir kas tave supa. O dabar jau galima dirbti!

Skaityti plačiau

Vaida Pavilonienė

Programos „Dvylika savaičių geresnių santykių link“ vadovė

Susipažinusi ELT, supratau, kokią didelę įtaką mūsų gyvenimams daro emocijos. Patikėkite! Esu medikė odontologė, tad puikiai išmanau žmogaus kūną. Tačiau išmanyti jo emocinį pasaulį yra visai kas kita. Emocijos gali mus įkvėpti ir palaikyti, tačiau gali slopinti ir žlugdyti. Ypač jei tai neįsisąmonintos emocijos, kurias nešamės su savimi iš vaikystės. Džiaugiuosi, kad atradusi ELT, galiu savo patirtimi pasidalinti su kitais.

Skaityti plačiau

Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė

Holistinės gyvensenos ugdančioji vadovė.

Didžiausia mano varomoji jėga gyvenime yra nuolatinis noras mokytis ir tobulėti. Mane žavi nauji mokslininkų atradimai, neįtikėtinos žmogaus galimybės. Taip aš atradau gyvenimo kokybę transformuojančią emocinės laisvės techniką.

Emocinės laisvės techniką praktikuoju jau daugiau kaip 3 metus, bet vis dar negaliu atsistebėti jos veiksmingumu.

Skaityti plačiau

Rima Jonaitienė

Programos „Dvylika savaičių geresnių santykių link“ ir moteriškumo srities vadovė

Tikiu, kad kiekvienas gali atrasti savo vienintelę ir nepakartojamą antrąją pusę. Kartu teigiu, kad mūsų laimė nepriklauso nuo antrųjų pusių. Mūsų laimė yra MŪSŲ! Iš patirties žinau, kad kartais tapti laimingam gali atrodyti neįmanoma. Tačiau taip tik atrodo - įsigilinę į tai, iš kur kyla mūsų nuostatos ir lūkesčiai, perpratę, ko iš tikrųjų ieškome, kai manome iškantys antrosios pusės, ir susivokę savo jausmų pasaulyje, galima atrasti tai, kas daro gyvenimą visavertį.

Skaityti plačiau