4 dienų Praktinis seminaras-vakarienė: Emocinis lieknėjimas

Seminare nedidelėje moterų draugijoje nusimesime visas emocijas, kurios jums trukdo sulieknėti. Nukreipsime dėmesį į gilumines priežastis, emocijas, įvykius ir įsitikinimus. Pakeisime santykį su savo kūnu ir maistu. Nuimsime vidinę įtampą, kad atsirastų lengvumo jausmas ir vidinė motyvacija. Autentiškos emocijų valdymo praktikos - Emocinės Laisvės Technikos (ELT) pagalba padėsime jums išsivaduoti nuo baimės, kaltės ir gėdos, susijusios su jūsų kūnu ir maistu.
Kadangi sveikatai ir gražioms kūno linijoms labai svarbu maistas, kurį valgome, jam bus skiriamas ypatingas dėmesys. Išmokysime individualaus mitybos plano, kuris tiks būtent Jums.
Jūsų kūnas – puikiausias žinovas ir ekspertas to kas tinka, o kas ne būtent Jums. Tipiškas vartotojas neegzistuoja. Esate Jūs – unikali ir nepakartojama, o kam vienas yra vaistas, kitam gali būti nuodas.
Seminaro metu gaminsime patiekalus, kurie pradės Jūsų kūnui detoksituoti (išsivalyti). Vėliau išmokysime į kasdienį racioną įvesti naujus produktus ir tikrinti Jūsų organizmo reakciją į juos. Taip Jūs išmoksime atsirinkti kurie produktai Jus tukina, o kurie duota maksimalų kiekį energijos ir Jus lieknina.
Mes tikime ir siekiame to, kad maistas būtų skanus, šviežias ir maistingas. Jokio badavimo ar savęs ribojimo, kančios ir prievartos!
Seminaro metu gausite daug teorinių ir praktinių žinių apie sveiką ir liekninančią mitybą. Kartu mokysimės gaminti sveikus pusryčius, pietus ir vakarienę. Ir, be abejo, nepamiršime sveikų desertų.
Mokymų/praktinių užsiėmimų temos:
• Organizmo užterštumas ir išsivalymo būdai
• Atleidimas sau
• Dėkingumas sau
• Savęs priėmimas
• Emocinis saugumas ir jo atstatymas
• Ribojantys įsitikinimai
• Emocinis valgymas ir persivalgymas
• Streso įtaka antsvoriui
• Pasitikėjimo savo kūnu atstatymas
• Vidinis balansas
Kiekvieno seminaro metu gaminsime ir valgysime po du patiekalus.
Seminarą ves Emocinės laisvės mokyklos įkūrėja, sveikos gyvensenos vadovė, Emocinės laisvės technikų instruktorė ir praktikė Aušrelė Savukynė, holistinės mitybos ir gyvensenos ugdančioji vadovė Giedrė Latvėnaitė-Staškevičienė, Emocinės laisvės mokyklos ugdančioji vadovė Ingrida Radėnė.
Seminarų ciklas vyks keturis vakarus:
2019 spalio 15 d. 18:00-21:00 val.
2019 spalio 17 d. 18:00-21:00 val.
2019 spalio 22 d. 18:00-21:00 val.
2019 spalio 24 d. 18:00-21:00 val.
Keturių susitikimų kaina 197 eurai. Atsivedusioms draugę – abiems po 179 eurai.

Adresas: Europa Royal, Vilnius, Aušros vartų g. 6
Kilo klausimų, skambinkite: 867639538 Giedrei
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/VhMs8Mm7yzAVo6yR9