Azorų salos. Atgaivos stovykla moterims. 2018 rugpjūčio 31 - rugsėjo 08

Keliaukime į Azorų salas ir išmokime atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių
kartu su Emocinės laisvės mokytoja Aušrele Savukyne.

 • Šioje kelionėje gyvensime ir keliausime didžiausioje Azorų archipelago Sao Miguel saloje ir kasdieną atrasime ką nors naujo ir netikėto.
 • Leisimės į vienos dienos nuotykius po salą: į žygį palei netikėtų spalvų ežerus, maudysimės karštosiose versmėse, klajosime po laukinius paplūdimius, grožėsimės vaizdais ir saulėlydžiais, ragausime vietinio Furno troškinio, gaminamo žemės orkaitėse. 
 • Ilsėsimės, darysime jogą, medituosime ir leisimės į savęs pažinimo kelionę su Emocinės laisvės technikų mokytoja Aušrele Savukyne. Dalyvausime seminaruose ir praktikumuose, kurių metu gilinsimės į savęs pačios neatrastas galimybes. Ne tik paliksime susikaupusį nuovargį ir stresą, bet ir išmoksime technikų, kurios, grįžus į kasdienybės šurmulį, įgalins lengviau įveikti gyvenimo iššūkius. Tai puikus laikas skirtas tik sau, kad pamirštume visus kasdienius rūpesčius, išmoktume atsipalaiduoti ir mylėti save.

 


Užsisakyk kelionę:
Kurtoliau.lt Kelionės su prieskoniais. Tel:+37064835472, keliones@kurtoliau.lt Pažinkime Maroką ir išmokime atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių kartu su Emocinės laisvės mokytoja Aušrele Savukyne.


Kelionės programa

1 DIENA Skrydis į Pontą Delgadą
Skrydis iš Vilniaus į Pontą Delgadą. Atvykimas į viešbutį, įsikursime viešbutyje ant vandenyno kranto ir pasimėgausime vakariniu miesto gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Ši diena yra skirta susipažinimui su aplinka ir jėgų atstatymui po gana ilgos kelionės. Rytą pradėsime lengva joga, po pusryčių bus 1.5-2 val truksiantis įvadas į Energetinę Psichologiją, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimą.
Susipažinsime su Ponta Delgada ir atgausime jėgas karštosiose versmėse. Furnašo slėnyje trykštančios karšto vandens versmės labai stipriai prisodrintos geležies, todėl ir vanduo vietiniuose baseinuose atrodo kaip purvinas. Besimaudant šiose versmėse spalvą gali pakeisti ne tik maudymosi kostiumėlis (dėl to rekomenduojame pasiimti tokį, kurio nebus gaila netekti), bet kartais spalvą gali pakeisti ir plaukai.

3 DIENA
Po rytinės jogos bei pusryčių, išsiruošime į vienos dienos pažintinę kelionę po vakarinę salos dalį. Aplankysime Sete Cidades vulkaninės kilmės ežerus – vienas smaragdinio žalumo spalvos, kitas – nenusakomo mėlynumo. Tai viena iš garsiausių ir įspūdingiausių vietų Azorų archipelage. Kelionę pradėsime aplankydamos šiltnamius, kuriuose auginami ananasai. Kitas susistojimas – Carvao apžvalgos aikštelė, nuo kuriuos atsiveria puikus vaizdas į centrinę salos dalį. Sete Citadele ežerų vaizdais grožėsimės iš trijų perspektyvų: pirma apžvalgos stotelė: Vista do Rei. Čia taip pat yra apleistas Monte Palace viešbutis, pastatytas 70-aisiais, dabar, tai populiari vieta grožėtis ežerų vaizdu. Antrasis sustojimas Miradouro da Boca do Inferno: Įspūdinga ežerų, kalnų, jūros apžvalga. Pasivaikščiojimui skirsime bent valandą, tikėsimės, kad pagausime ir gerą orą, ir gerą vaizdą.Trečiasis sustojimas Sete Cidades/ Lagoa das Sete Cidades pakrantėje. Pasivaikščiosime ežerų pakrantėmis, apsilankysime Sete Cidates miestelyje.Toliau mūsų kelias vingiuos „atvirukinio“ grožio keliu vandenyno pakrantės link. Atvyksime į Ponta da Ferraria. Tai maža jūros įlankėlė, kur vanduo sušildytas natūralių geoterminių versmių, o pati įlanka yra apsupta gigantiškomis vulkaninėmis uolomis. Šioje vietoje turėsime apsilankyti potvynio metu, kad galėtume išsimaudyti karštosiose versmėse (atoslūgio metu vanduo LABAI karštas), maudydamosis gėrėsimės uolėtais krantais. Toliau mūsų kelionė tęsis šiaurine pakrante, važiuosime Mosteiros miestelio link. Mosteiros miestelis – puiki vieta palydėti saulę, pasivaišinti vietinėmis jūros gėrybėmis. Jei dar liks laiko ir jėgų sustosime Tromba de Elefante – tai vienas neįprasčiausių vaizdų San Migelyje, dramblį primenanti uola.
Maršrutas – 100 km, važiavimo laikas 2,5-3 val., kelionė truks visą dieną. Vakare grįšime į viešbutį.

4 DIENA
8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai grupiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimo ir emocijų valdymo mokymai. Įvadas į Emocinės laisvės technikas (ELT). Pagrindinis receptas. Rezultatų testavimas. Kaip ELT veikia. Kokia ELT nauda.
13:00-19:00 Laisvalaikis:
19:00-20:30 Vakariniai užsiėmimai. Tema: Moteriškasis menas susikurti pajūtinius malonumus.

5 DIENA
8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai grupiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimo ir emocijų valdymo mokymai. Filmo ir Papaskok istoriją technikos – pačios svarbiausios ir efektyviausios pagalbinės pagrindinio recepto dalys.
13:00-19:00 Aplankysime Lagoa das Furnas – tai viena iš trijų pagrindinių salos lagūnų. Pasivaikščiosime iki vakariniame krante esančios gotikinės bažnyčios. Toliau tyrinėsime Furno rajoną. Tai Sao Miguel dalis, kurioje aktyviausi vulkaniniai fenomenai. Caldeire aplankysime (bet nesimaudysime!) burbuliuojančias karštas versmės ir geizerius. Furnas miestelyje ragausime Furnas troškinio. Tai unikalus vietinis patiekalas gaminamas karštų versmių šildomose žemės orkaitėse.
Maršrutas 88 km, bendru sutarimu maršrutą galima koreguoti.
19:00-20:30 Vakariniai užsiėmimai. Tema: Moteriškasis menas flirtuoti.

6 DIENA
8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai grupiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimo ir emocijų valdymo mokymai. Sek skausmo pėdsakais – ELT technika, fizinio skausmo susiejimas su emocija ir konkrečiais vaikystės įvykiais.
13:00-19:00 Laisvalaikis.
19:00-20:30 Vakariniai užsiėmimai. Tema: Moteriškasis menas priimti savo grožį.

7 DIENA
8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai grupiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimo ir emocijų valdymo mokymai. Trauma be ašarų – pagalbinė ELT technika, kuri padeda švelniai prieiti prie skausmingo prisiminimo.
13:00-19:00 Laisvalaikis.
19:00-20:30 Vakariniai užsiėmimai. Tema: Moteriškasis menas valdyti vyrą.

8 DIENA
8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai grupiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimo ir emocijų valdymo mokymai. Tikslo siekimas, produktyvumas ir efektyvumas ir kaip ELT čia gali padėti.
13:00-19:00 Laukia dar vienas nuotykis Centrinė/Šiaurinėje salies dalyje. Aplankysime Lagoa do Fogo (lietuviškai – ugnies ežeras) – tai nuo civilizacijos apsaugotas, fantastiškos gamtos apsuptas vulkaninis ežeras. Čia ypatinga ramybė juntama nepaisant (o gal kaip tik dėl) vietinės floros ir faunos sodrių kvapų ir šurmulio. Apžvelgsime ežerą nuo Pico da Barrosa viršūnės: tai unikali viršukalnė kur geru oru taip matosi tiek šiaurinė, tiek pietinė salos pakrantės. Toliau keliausime į Caldeira Velha karštąsias versmes. Iš kitų saloje esančių versmių šios, nors kiek vėsesnės, išsiskiria unikalia aplinka. Tropinė augmenija, į vieną iš baseinėlių krintantis krioklys suteikia mistišką, priešistorinę atmosferą. Kaina: 2€.
19:00-20:30 Vakariniai užsiėmimai. Tema: Moteriškasis menas prisivilioti gausą.

9 DIENA
Skrydis Ponta Delgada – Vilnius

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Išlaidos automobilių nuomai bei kurui iki aprašytų objektų.
 • Viešbutis  su pusryčiais
 • Lietuvio kelionių vadovo paslaugos
 • Lietuvės sveikos gyvensenos ugdančiosios vadovės Aušrelės Savukynės paskaitos ir pamokos
 • Rytinės jogos pratybos
 • 3 vienos dienos ekskursijos (09.02, 09.04, 09.06 dienomis)

Neįskaičiuota:

 • Skrydžiai ir oro uostų mokesčiai (skrydžio kaina apie 450 – 550 Eur)
 • Pietūs ir vakarienės kelionės metu, suvenyrai, kiti pirkiniai, arbatpinigiai.
 • Kitos asmeninės pramogos (mokamos maudynės ir kiti lankytini objektai)

Svarbu:

 • Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 10 keliautojų.

Kelionę užsisakyk čia: https://www.kurtoliau.lt/keliones/azoru-salos-atgaivos-stovykla-moterims/