Atgaivos stovykla moterims Maroke 2017 spalio 19 -30 d.

Pažinkime Maroką ir išmokime atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių
kartu su Emocinės laisvės mokytoja Aušrele Savukyne.

Atgaivos-stovykla-moterims-maroke

Jei esate moteris...
● palypėjusi karjeros laiptais bei sugebate išsilaikyti konkurencijoje su vyrais, bet jums tai kainuoja Jūsų moteriškumą
● ir jaučiatės pervargusi, nes, besirūpindama kitais, nebeturite energijos pasirūpinti savimi;
● dirbate daug, bet norite gerai ir kokybiškai pailsėti
● ir svajojate apie tokias atostogas, kurių poveikis išliktų ilgam, o pozityvūs pokyčiai - visam gyvenimui, nes paprastų atostogų poilsio jausmas "išgaruoja" geriausiu atveju per savaitę, o blogiausiu- per vieną dieną;

... ši kelionė sukurta asmeniškai Jums!

Egzotiškas Marokas, kur viskas taip gražu ir marga – visa tai suderinama su kelione į savęs pažinimą, emocijų valdymą, moteriškojo seksualumo išlaisvinimą su emocijų valdymo mokytoja ir sveikos gyvensenos ugdančiąją vadove Aušrele Savukyne.

Nestandartinė pažintinė kelionė į Maroką suteiks puikią galimybę atsipalaiduoti, pasivaikščioti nuostabiu Essaouiros senamiesčiu, klaidžioti po Mediną, grožėtis plačiais smėlėtaisiais paplūdimiais, lepintis saulėje prie vandens, o vakarais mėgautis hamamu. Įsikūrę jaukioje viloje pradėsime Atgaivos stovyklos programą.

Jokios mistikos, tik šiek tiek meditacijos, šiek tiek jogos, bei seminarai ir praktikumai, kurių metu gilinsimės į savęs pačios neatrastas galimybes. Ne tik paliksime susikaupusį nuovargį ir stresą, bet ir išmoksime technikų, kurios, grįžus į kasdienybės šurmulį, įgalins lengviau įveikti gyvenimo iššūkius.

Puikus laikas skirtas tik sau, kad pamirštum visus kasdienius rūpesčius, išmoktum atsipalaiduoti ir mylėti save.


Užsisakyk kelionę:
Kurtoliau.lt Kelionės su prieskoniais. Tel:+37064835472, keliones@kurtoliau.lt Pažinkime Maroką ir išmokime atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių kartu su Emocinės laisvės mokytoja Aušrele Savukyne.


Kelionės programa (spalio 19 -30 d)

10.19 Skrydis iš Vilniaus į Fezą.
Atvykę įsikursime tradiciniame maro-kietiškame rijade ir pasimėgausime vakariniu miesto gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

10.20 Ekskursija Feze: senoji ir naujoji miesto dalys. Pasivaikščiojimas siauromis Medinos gatvelėmis su tūkstančiais kvapų ir skonių, apsilankymas Valdovų rūmuose. Pasimėgausime skaniausiais tadžinais ir šviežiais vaisiais. Po pietų asmeniniu autobusu išvažiuojame į Rabatą. Vakarinis Rabatas. Nakvynė viešbutyje.

10:21 Ryte ekskursija po Rabato įžymybes, aplankant Hasano bokštą, Mediną, turgelius, kitas įdomybes. Kelionė į Kasablanką. Nakvynė viešbutyje.

10.22 Ekskursija Kasablankoje. Prieš išvykdami kartu žiūrėsime filmą „Kasablanka“ (Kasablanka (angl. Casablanca) – 1942-ųjų metų amerikiečių romantinė drama. Režisierius Michael Curtiz, vadina Humphrey Bogart, Ingrid Bergman). Kelionė į Marakešą. Naktinis Marakešas. Nakvynė viešbutyje.

10.23 Ekskursija Marakeše. Kelionė link vandenyno. Atvykstame į vėjų miestą Essaouirą. Įsikursime viloje, kurioje gyvensime 6 naktis.

10.23-10.29 Atgaivos, poilsio ir savęs pažinimo stovykla su Emocijų valdymo mokytoja ir sveikos gyvensenos ugdančiąją vadove Aušrele Savukyne.


Stovyklos dienotvarkė:

8:30-9:30 Rytinė joga, meditacija, maudynės jūroje.
9:30-10:30 Pusryčiai
10.30- 13:00 Rytiniai užsiėmimai: susikaupusio streso paleidimas.
Pirma diena: įvadas į Energetinę Psichologiją, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas. Visos kitos dienos: praktika grupėje .
13:00-14:00 Lengvi pietūs.
14:00-16:00 Laisvalaikis: galima klaidžioti po Medinos gatveles, derėtis su suvenyrų pardavėjais, grožėtis neaprėpiamais paplūdimiais, maudytis arba tiesiog ilsėtis.
16:00-17:30 Vakariniai užsiėmimai "Galingoji, aistringoji ir nuostabioji AŠ". Tema, skirta atgaivinti užslopintą seksualumą ir kartu su juo išlaisvinti kūrybines galias.
I žingsnis: Kūno priėmimas.
II žingsnis: Seksualioji Aš.
III žingsnis: Priimkime ir pamilkime hedonistę savyje - šešėlio priėmimas.
IV žingsnis: Vidinis kritikas ir užslopinta širdies išmintis.
V žingsnis: Seksualinės energijos išlaisvinimas pilnaverčiam bendravimui.
VI -VII žingsnis: Magiškasis vaikas - kūrybiškumas, intuicija ir svajonių išsipildymas. Essaouiros paplūdimiai
18:00-20:00. Kas vakarą bus vis kita programa: hamamas, kulinarinė kelionė - marokietiško maisto gaminimo pamoka ir degustacija, bendra ekskursija po Essaouirą, ar tiesiog bendra vakarienė, aptariant dienos įspūdžius.

10.29 Kelionė į Agadirą, pakeliui grožėsimės nuostabiais pakrantės vaizdais, sustosime apžiūrėti žvejų kaimelius, nakvynė Agadire.

10.30 Skrydis iš Agadiro į Vilnių

Kelionės kaina 745 Eur + lėktuvo bilietai

Įskaičiuota:
● Išlaidos vietiniam transportui
● Visi viešbučiai (dauguma bus su pusryčiais)
● Gyvenat viloje Essaouiroje bus ruošiami bendri pusryčiai ir pietūs (pagal detoksikacinę programą)
● Lietuvio kelionių vadovo paslaugos
● Lietuvės sveikos gyvensenos ugdančiosios vadovės Aušrelės Savukynės: paskaitos,praktikumai
● Rytinės jogos pratybos
● Marokietiško maisto gamybos pamoka ir degustacija
● Vienas vakaras hammame (kaitinimasis pirtyje, kūno šveitimas, masažas)

Neįskaičiuota:
● Skrydžiai ir oro uostų mokesčiai (skrydžio kaina apie 150 - 250 EUR)
● Pietūs ir vakarienės kelionės metu, suvenyrai, kiti pirkiniai, arbatpinigiai.
● Kitos asmeninės pramogos

Svarbu:
● Kelionė įvyks susirinkus mažiausiai 10 keliautojų.
● Yra galimybė sutrumpinti kelionę: 23 dieną prisijungiant prie grupės Marakeše, kartu dalyvaujant eksursijoje po Marakešą, keliaujant prie jūros bei dalyvaujant Atgaivos stovykloje Essaouiroj.

Kelionę užšisakyk čia: