Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie meridianų taškai yra stuksenami.

Sutrikimai emocinėje ir fizinėje sveikatoje panašūs į užtvankas ir potvynius upėse. ELT yra kūno/proto sveikatos  atstatymo sistema, nes į gydymo procesą įtraukiams kūnas, kurį tuksename, ir protas, per kurį prieiname prie neigiamų emocijų. Meridianų taškų tuksenimas pasiunčia kinetinę energiją į meridianus, išvalo blokus ir energija gali vėl laisvai tekėti.

Kokiais autoriais remiasi Emocinės laisvės mokykla?

Integruotosios mitybos institutas (Institute for Integrative Nutrition). Dėstytojai – geriausi JAV dietologai ir gydytojai med. m. dr. Joseph Mercola,  med. m. dr. Mark Hyman,  med. m. dr. Andrew Wale,  med. m. dr. Neal Bernard,  pasaulinio garso autorius Deepak Chopra. Bioindividualumo teorija pagrįstų mokymų esmė – kiekvienam žmogui mitybos planas parenkamas individualiai pagal jo organizmo ypatumus. Tai, kas yra vaistas vienam, gali būti nuodas kitam. Dėl šios priežasties svarbu girdėti savo kūną, suprasti jo ženklus ir vadovautis sveika nuovoka. Kūnas, kuriuo tinkamai pasirūpinsime, trykš energija ir apdovanos mus kasdieniu džiaugsmu.
Savo mokytojais ir įkvėpėjais laikau ELT ekspertę, sėkmingo verslo konsultantę Pamelą Bruner, ELT ekspertą Tedą Robinsoną, unikalaus metodo „The Work“ kūrėją Katie Byron, sėkmės koučerį, betselerių autorių Jacką Canfieldą, vieną iš energinės psichologijos pradininkų dr. Dowsoną Churchą, smegenų neuroplastiškumo tyrinėtoją dr. Daną Siegelį, ELT ekspertą, dokumentinio filmo „The Tapping Solutions“ kūrėją Nicką Ortnerį, sveikatos koučerė Margareth M. Lynch, sveikatos bestselerių autorių Deepaką Choprą, gydytoją akušerę ginekologę, knygų apie moters kūno išmintį autorę dr. Christiane Northrup.