Egle 27 m.

Aš nešnekėsiu apie metodą, noriu aš šnekėti apie savo savijautą.
Prieš pradedant dirbti su Aušrele norėjosi tik vieno - numirti. Taigi šiek tiek apie mano gyvenimo istoriją:
Kai gimiau, mano mamą paliko mano tėtis. Kai man buvo 1 metai, mama pradėjo stipriai išgerinėti, taigi savaime suprantama neturėjau normalios vaikystės: tekdavo ir savo mama pasirūpinti, namai virto landyne. Aš užaugau ir pasipylė tolesnės nelaimės kaip iš gausybės rago: trečio kurso pabaigoje būdama paskaitose sužinau, kad mano pusseserė 28 mirė nuo sugyventinio rankos. ketvirto kurso pradžioje, kai reikia rašyti diplominį. mane palieka mano vaikinas, miršta labai protingas ir išsilavinęs mano brolis, kuriam buvo tik 30 metu, o mirė jis nuo narkotikų perdozavimo. Jis nebuvo narkomanas, labiau mėgdavo išgerti, lošti azartinius žaidimus. Na ir maždaug po 2 metų aš ištekėjau. Po vestuvių, praėjus 3 savaitėm, mirė mano mama. Viskas susidėjo, tiesiog nebegalėjau nešti ant pečių to skausmo, nebebuvo gyvenimo prasmes....
Ir ateinu aš pas savo draugę visa be veido, nes nusiverkusi, netekusi daug svorio: na vizualiai atrodžiau jau kaip numirusi. Ir tada man rekomendavo Aušrelę. Na ir prasidėjo darbas. Tikrai nebuvo lengva su manimi, kadangi tokį nuoskaudų ir š... gyvenimo bagažą atsinešusi, bet žinot ką? Šiandiena aš galiu šypsotis, juokauti, mylėti save, nebesiskųsti kaip man blogai, nes skundžiantis tu vis sėji didžiulę plantaciją savo nuoskaudų, toje plantacijoje pradedi gyventi ir tą skundimųsi plantacija vis didėja!!!
Taigi mano patarimas - nustokit skųstis, o eikit pas specialistus gydytis, nebekankinkite savęs ir savo aplinkinių, savo bloga nuotaika ir blogų prisiminimų sėjimu. Tikiuosi šis atsiliepimas paskatins daugelį žmonių žengti tą žingsnį dėl SAVĘS!!! Nėra energijos? Bloga nuotaika jau kurį laiką nepaleidžia jūsų? Ar gal jums atrodo, kad kažkas gyvenime klostosi ne taip, kaip jūs galvojate? Ir dar dėl daugelio priežasčių kurios jūsų nedžiugina... Ir jeigu tu blogai jautiesi, tai reiškia, kad tu galvoji visiškas NESĄMONES :)
Su meile, Egle.