Ieva 32 m.

Labiausiai padėjo priimti save tokią, kokia esu, su visomis emocijų bangomis, jas išgyventi ir paleisti, o tada atsiranda erdvės naujoms galimybėms, vidinei laisvei :)

ELT padeda lengviau priimti fizinį negalavimą.

Ne visada aiškiai matau savo gyvenimą ir situacijas, dažnai jaučiuosi pasimetusi. Labai padeda, kai išsakau garsiai kitam, kaip jaučiuosi. Praėjusi programą “Geresnių santykių link” jaučiuosi pradėjusi kurti žymiai malonesnį, aiškesnį, kūrybiškesnį santykį su savimi, o kai pats kuri džiaugsmą savyje, norisi juo dalintis ir su šalia esančiais.. Svarbiausia juk emocijos, kaip jaučiamės, tad Jums padedant pažinti emocijas, kas nereikalinga paleidžiant, pažvelgiau tarsi į viską iš šalies bei su blaivesniu mąstymu ir didesniu tikėjimu atrandu Galią savyje :) Ačiū :)

Norėčiau ir toliau rūpinsiuosi savo emocine sveikata, įgijau įgūdžių, kuriuos galėsiu taikyti.

Rita 31 m.

Atėjau su nemiga, antidepresantų vartojimu, skyrybomis, sveikatos problemomis. Po ELT taikymo pradėjau miegoti, jaustis drąsesne, turiu daugiau motyvacijos siekti gyvenimo tikslų, labiau save myliu ir rūpinuosi savimi, beveik baigiu nutraukti antidepresantų vartojimą, jaučiuosi produktyvesnė, laimingesnė. Labiausiai patiko pati sistema, jog po stuksenimo palengvėja ir pagerėja nuotaika. BAigusi Dvylikos savaičių geresnių santykių link programą nusprendžiau ir toliau rūpintis savo emocine sveikata.

Egle 27 m.

Aš nešnekėsiu apie metodą, noriu aš šnekėti apie savo savijautą.
Prieš pradedant dirbti su Aušrele norėjosi tik vieno - numirti. Taigi šiek tiek apie mano gyvenimo istoriją:
Kai gimiau, mano mamą paliko mano tėtis. Kai man buvo 1 metai, mama pradėjo stipriai išgerinėti, taigi savaime suprantama neturėjau normalios vaikystės: tekdavo ir savo mama pasirūpinti, namai virto landyne. Aš užaugau ir pasipylė tolesnės nelaimės kaip iš gausybės rago: trečio kurso pabaigoje būdama paskaitose sužinau, kad mano pusseserė 28 mirė nuo sugyventinio rankos. ketvirto kurso pradžioje, kai reikia rašyti diplominį. mane palieka mano vaikinas, miršta labai protingas ir išsilavinęs mano brolis, kuriam buvo tik 30 metu, o mirė jis nuo narkotikų perdozavimo. Jis nebuvo narkomanas, labiau mėgdavo išgerti, lošti azartinius žaidimus. Na ir maždaug po 2 metų aš ištekėjau. Po vestuvių, praėjus 3 savaitėm, mirė mano mama. Viskas susidėjo, tiesiog nebegalėjau nešti ant pečių to skausmo, nebebuvo gyvenimo prasmes....
Ir ateinu aš pas savo draugę visa be veido, nes nusiverkusi, netekusi daug svorio: na vizualiai atrodžiau jau kaip numirusi. Ir tada man rekomendavo Aušrelę. Na ir prasidėjo darbas. Tikrai nebuvo lengva su manimi, kadangi tokį nuoskaudų ir š... gyvenimo bagažą atsinešusi, bet žinot ką? Šiandiena aš galiu šypsotis, juokauti, mylėti save, nebesiskųsti kaip man blogai, nes skundžiantis tu vis sėji didžiulę plantaciją savo nuoskaudų, toje plantacijoje pradedi gyventi ir tą skundimųsi plantacija vis didėja!!!
Taigi mano patarimas - nustokit skųstis, o eikit pas specialistus gydytis, nebekankinkite savęs ir savo aplinkinių, savo bloga nuotaika ir blogų prisiminimų sėjimu. Tikiuosi šis atsiliepimas paskatins daugelį žmonių žengti tą žingsnį dėl SAVĘS!!! Nėra energijos? Bloga nuotaika jau kurį laiką nepaleidžia jūsų? Ar gal jums atrodo, kad kažkas gyvenime klostosi ne taip, kaip jūs galvojate? Ir dar dėl daugelio priežasčių kurios jūsų nedžiugina... Ir jeigu tu blogai jautiesi, tai reiškia, kad tu galvoji visiškas NESĄMONES :)
Su meile, Egle.

Justė, 29 m.

ELT efektyvus būdas kovoti su vaikų baimėmis. Jautriam sūnui padėjo įveikti mažiausiai tris stiprias baimes- vandens, šunų ir dantų taisymo. Dažniausiai net nereikdavo prie jo prisiliest :) Paskutiniųjų dviejų baimių tuksenime sūnus beveik nedalyvavo- viskas vyko surogatiškai. ELT "šalutinis poveikis" numečiau 23 kg ir jie nebegrįžo. Atsirado pasitikėjimas savimi, išmokau susitvarkyti su pasikartojančiais depresijos epizodais, kuo daugiau tuksenuosi tuo rečiau jie beaplanko ir su laiku vis trumpėja.