2018 12 07 Beamžės deivės kelias

Trečiasis žingsnis: PAŽADINKITE VIDINIO GYDŪNO GALIĄ

Įsiteigtinas teiginys: „Mano kūną stiprina švytinti Dievo substancija ir Dieviškoji Meilė. Šią akimirką atsiskleidžiu visu gražumu!“

Malda: „Dieviškasis Mylimasis, meldžiu padėti atgauti pasitikėjimą savuoju kūnu ir jo siunčiamais ženklais, bylojančiais, ko jam reikia.“

Dėmesį skirkite kūno ir proto ryšiui. Pastebėkite, kada metas veikti, o kada – ilsėtis, ir pasižadėkite sustiprinti fizinę ir emocinę savo sveikatą. Yra daug būdų, kaip galėtumėte padėti kūnui išgyti pačiam. Vienas jų – susiderinti su vidiniu suvokimu, ko jums šiuo metu reikia, kad visiškai atsiskleistumėte. Šiandien stebėkite, ką dedate į burną, ir pasirūpinkite, kad tai būtų sveikas maistas. Jei manote, kad per mažai judate, dieną praleiskite aktyviau. Jei nemėgstate mankštos, apsirenkite treningą ir dešimt minučių skirkite mankštai. Neretai šios dešimt minučių maloniai pratęsiamos – pakanka įveikti pradinį sąstingį.
Stresą mažinkite poilsiu. Jei norite gyventi be amžiaus, atsipalaidavimas turi tapti jūsų įpročiu. Nesvarbu, ką veiksite, kad atsipalaiduotumėte (užsiimsite joga, sąmoningu kvėpavimu, klausysitės grojančio dubens, maudysitės žvakių apšviestoje vonioje, kvėpuosite gamtos oru, vaikščiodama pakrante arba parke ar tiesiog basa pastovėsite ant žemės penkiolika minučių). Jei tik turite 15 ar 20 laisvų minučių, skirkite šį laiką sau. Ir pagalvokite, kaip atsipalaidavimą įtraukti į savo dienotvarkę. Kur skirsite jam vietos savo gyvenime? Pasižadėkite reguliariai ilsėtis ir atsipalaiduoti.
Bereikalingai nesivelkite į įtemptas situacijas ir informaciją, keliančią susierzinimą, nusivylimą ar pyktį. Būti gera mama, dukra ar drauge nereiškia, kad turite sugerti visas neigiamas artimųjų mintis ar jausmus. Būti informuota nereiškia, kad turite domėtis visomis blogomis naujienomis. Skaitykite geras ar bent jau neutralias naujienas, kurios padėtų geriau susigaudyti, kas vyksta pasaulyje, ir teiktų vilčių bei padėtų įžvelgti, ką jūs galėtumėte padaryti, kad pasaulis keistųsi į gera. Šiandien atsijunkite nuo visų įtampos šaltinių. Paklauskite savo kūno, ko jam reikia, kad galėtumėte atsiskleisti visu gražumu. Jūsų kūnas pasižymi išmintimi. Keletą akimirkų skirkite intuityviai pajausti, ko būtent jums trūksta, kad jūsų sveikata būtų puiki. Galbūt pamatysite stiklinę citrinų sulčių, simbolizuojančią organizmo valymo poreikį. Galbūt suprasite, kad reikėtų nusnūsti. Jei uždavus klausimą: „Ko mano kūnui reikia, kad jis taptų sveikas ir atsiskleistų visu gražumu?“, nekyla jokių minčių, užduokite jį prieš pat užmiegant ir nusiteikite, kad atsakymas ateis per sapną.
Pasidarykite Dievo dėžę. Rūpesčiai yra tikri džiaugsmo ir entuziazmo žudikai. Pasidarykite Dievo dėžę: tai gali būti bet kokia dėžė, kurią skirsite būtent šiam tikslui. Kai tik pradėsite dėl ko nors nerimauti, užrašykite, kas jus neramina, ir įmeskite raštelį į dėžę. O kai mintyse vėl grįšite prie to paties klausimo, pasakykite sau: „Jis jau dėžėje.“ Juo rūpintis jums daugiau nebereikia – tuo pasirūpins Dievas. Tai gali būti nuostabus būdas įtampai ir nerimui mažinti. 

 

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų