2018 11 23 Beamžės deivės kelias

Antrasis žingsnis: PATIRKITE MALONUMO GALIĄ

Įsiteigtinas teiginys: „Leidžiu sau patirti malonumą ir džiaugtis savuoju kūnu, protu ir dvasia.“ Malda: „Dieviškasis Mylimasis, meldžiu padėti man džiaugtis gyvenimu ir leisti kitiems su malonumu mane džiuginti.“ Antrasis žingsnis skirtas pramogoms ir malonumui. Raskite ir pasinerkite į tai, kas jums malonu, tuo pat metu suvokdama, kad, leisdama sau būti džiaugsminga deive, stiprinate savo imunitetą ir padedate kūnui atitaisyti ląstelinius pažeidimus. Šiandien dieną paverskite ypatinga. Ką atidėliodavote ypatingoms progoms? Kinišką porcelianą ir sidabrinius įrankius? Puošnius rūbus?

Šiandieną paskelbkite ypatinga diena. Kaip sako humoristė ir streso valdymo konsultantė Loreta Larošė (Loretta LaRoche): „Gyvenimas trumpas, taigi vilkėkite savo išeigines kelnes.“ Leiskite sau ką nors malonaus, ką paprastai atidedate atostogoms ar ypatingoms progoms. Pratinkitės prie pakilių emocijų – kuo dažniau leiskite sau mėgautis ir džiaugtis. Jei šiandien diena jūsų nenuteikia pakiliai, išmėginkite vidinės šypsenos pratimą: užsimerkite. Nusišypsokite. O tada įsivaizduokite, kad nusišypsote savo kepenims, inkstams, plaučiams, širdžiai, lytiniams organams, smegenims, akims, ausims, nosiai – visam kūnui. Šis pratimas akimirksniu pakelia nuotaiką ir stiprina imunitetą.

O dabar pamąstykite, ką malonaus norėtumėte nuveikti, ir padarykite tai. Dešimt minučių žiūrėkite linksmų vaizdo įrašų. Mane visuomet prajuokina vaizdo įrašai su katėmis, bet jūs rinkitės tai, kas patinka jums. Juokas prisotina kraują azoto oksidu ir beta endorfinais ir taip stiprina imunitetą.

 

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų