2018 12 07 Beamžės deivės kelias

Trečiasis žingsnis: PAŽADINKITE VIDINIO GYDŪNO GALIĄ

Įsiteigtinas teiginys: „Mano kūną stiprina švytinti Dievo substancija ir Dieviškoji Meilė. Šią akimirką atsiskleidžiu visu gražumu!“

Malda: „Dieviškasis Mylimasis, meldžiu padėti atgauti pasitikėjimą savuoju kūnu ir jo siunčiamais ženklais, bylojančiais, ko jam reikia.“

Dėmesį skirkite kūno ir proto ryšiui. Pastebėkite, kada metas veikti, o kada – ilsėtis, ir pasižadėkite sustiprinti fizinę ir emocinę savo sveikatą. Yra daug būdų, kaip galėtumėte padėti kūnui išgyti pačiam. Vienas jų – susiderinti su vidiniu suvokimu, ko jums šiuo metu reikia, kad visiškai atsiskleistumėte. Šiandien stebėkite, ką dedate į burną, ir pasirūpinkite, kad tai būtų sveikas maistas. Jei manote, kad per mažai judate, dieną praleiskite aktyviau. Jei nemėgstate mankštos, apsirenkite treningą ir dešimt minučių skirkite mankštai. Neretai šios dešimt minučių maloniai pratęsiamos – pakanka įveikti pradinį sąstingį.
Stresą mažinkite poilsiu. Jei norite gyventi be amžiaus, atsipalaidavimas turi tapti jūsų įpročiu. Nesvarbu, ką veiksite, kad atsipalaiduotumėte (užsiimsite joga, sąmoningu kvėpavimu, klausysitės grojančio dubens, maudysitės žvakių apšviestoje vonioje, kvėpuosite gamtos oru, vaikščiodama pakrante arba parke ar tiesiog basa pastovėsite ant žemės penkiolika minučių). Jei tik turite 15 ar 20 laisvų minučių, skirkite šį laiką sau. Ir pagalvokite, kaip atsipalaidavimą įtraukti į savo dienotvarkę. Kur skirsite jam vietos savo gyvenime? Pasižadėkite reguliariai ilsėtis ir atsipalaiduoti.
Bereikalingai nesivelkite į įtemptas situacijas ir informaciją, keliančią susierzinimą, nusivylimą ar pyktį. Būti gera mama, dukra ar drauge nereiškia, kad turite sugerti visas neigiamas artimųjų mintis ar jausmus. Būti informuota nereiškia, kad turite domėtis visomis blogomis naujienomis. Skaitykite geras ar bent jau neutralias naujienas, kurios padėtų geriau susigaudyti, kas vyksta pasaulyje, ir teiktų vilčių bei padėtų įžvelgti, ką jūs galėtumėte padaryti, kad pasaulis keistųsi į gera. Šiandien atsijunkite nuo visų įtampos šaltinių. Paklauskite savo kūno, ko jam reikia, kad galėtumėte atsiskleisti visu gražumu. Jūsų kūnas pasižymi išmintimi. Keletą akimirkų skirkite intuityviai pajausti, ko būtent jums trūksta, kad jūsų sveikata būtų puiki. Galbūt pamatysite stiklinę citrinų sulčių, simbolizuojančią organizmo valymo poreikį. Galbūt suprasite, kad reikėtų nusnūsti. Jei uždavus klausimą: „Ko mano kūnui reikia, kad jis taptų sveikas ir atsiskleistų visu gražumu?“, nekyla jokių minčių, užduokite jį prieš pat užmiegant ir nusiteikite, kad atsakymas ateis per sapną.
Pasidarykite Dievo dėžę. Rūpesčiai yra tikri džiaugsmo ir entuziazmo žudikai. Pasidarykite Dievo dėžę: tai gali būti bet kokia dėžė, kurią skirsite būtent šiam tikslui. Kai tik pradėsite dėl ko nors nerimauti, užrašykite, kas jus neramina, ir įmeskite raštelį į dėžę. O kai mintyse vėl grįšite prie to paties klausimo, pasakykite sau: „Jis jau dėžėje.“ Juo rūpintis jums daugiau nebereikia – tuo pasirūpins Dievas. Tai gali būti nuostabus būdas įtampai ir nerimui mažinti. 

 

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų

 

2018 11 23 Beamžės deivės kelias

Antrasis žingsnis: PATIRKITE MALONUMO GALIĄ

Įsiteigtinas teiginys: „Leidžiu sau patirti malonumą ir džiaugtis savuoju kūnu, protu ir dvasia.“ Malda: „Dieviškasis Mylimasis, meldžiu padėti man džiaugtis gyvenimu ir leisti kitiems su malonumu mane džiuginti.“ Antrasis žingsnis skirtas pramogoms ir malonumui. Raskite ir pasinerkite į tai, kas jums malonu, tuo pat metu suvokdama, kad, leisdama sau būti džiaugsminga deive, stiprinate savo imunitetą ir padedate kūnui atitaisyti ląstelinius pažeidimus. Šiandien dieną paverskite ypatinga. Ką atidėliodavote ypatingoms progoms? Kinišką porcelianą ir sidabrinius įrankius? Puošnius rūbus?

Šiandieną paskelbkite ypatinga diena. Kaip sako humoristė ir streso valdymo konsultantė Loreta Larošė (Loretta LaRoche): „Gyvenimas trumpas, taigi vilkėkite savo išeigines kelnes.“ Leiskite sau ką nors malonaus, ką paprastai atidedate atostogoms ar ypatingoms progoms. Pratinkitės prie pakilių emocijų – kuo dažniau leiskite sau mėgautis ir džiaugtis. Jei šiandien diena jūsų nenuteikia pakiliai, išmėginkite vidinės šypsenos pratimą: užsimerkite. Nusišypsokite. O tada įsivaizduokite, kad nusišypsote savo kepenims, inkstams, plaučiams, širdžiai, lytiniams organams, smegenims, akims, ausims, nosiai – visam kūnui. Šis pratimas akimirksniu pakelia nuotaiką ir stiprina imunitetą.

O dabar pamąstykite, ką malonaus norėtumėte nuveikti, ir padarykite tai. Dešimt minučių žiūrėkite linksmų vaizdo įrašų. Mane visuomet prajuokina vaizdo įrašai su katėmis, bet jūs rinkitės tai, kas patinka jums. Juokas prisotina kraują azoto oksidu ir beta endorfinais ir taip stiprina imunitetą.

 

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų

2018 11 14 Beamžės deivės kelias

Pirmasis žingsnis: IŠSILAISVINKITE IŠ KULTŪRINIŲ LŪKESČIŲ!

Atsineškite į susitikimą tai, ko jūs sau neleidžiate dėl per didelio, arba per jauno amžiaus. Kam jūs jau per sena, o gal kažko nesiimate, nes per jauna?

Baigusios keturiolikos žingsnių Beamžės deivės programą, pradėsite gyventi beamžės deivės gyvenimą - gyvą, pulsuojantį, džiugų – kad ir ką anksčiau jums teko patirti. Kaip sakoma, „Jūs turite tikslą, o tikslas turi jus.“ Taigi, kokia norite būti iš tikro? Kokia būtumėte, jei amžius nieko nereikštų? Šiuos klausimus užduokite sau kiekvieną rytą, o atsakymus įpinkite į savo kasdienį gyvenimą. Laiminkite ją, lepinkite ją, pasitikite ją su džiaugsmu. Prieš kiekvieną užsiėmimą gausite užduotis, kurias praktikuosime namuose, o kaip sekasi, dalinsimės klube. Klube taip pat šalinsime vidines kliūtis ir pasipriešinimus eiti šiuo nuostabiu, nuotykių pilnu keliu ir ilgainiui deivė vis labiau atsiskleis, kol vieną gražią dieną, pažvelgusi į veidrodį, išvysite jums besišypsančią kitą moterį. Tai naujas jūsų skyrius, naujas jūsų gyvenimas. Visa, kas geriausia, dar priešakyje.

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų

2017 09 08 Moteriškasis menas sužadinti apetitą

Penktadieninis klubas. Pirmoji savaitė.

Mūsų visuomenėje moterys retai skatinamos tapti savo pačių pilnatvės ir džiaugsmo šaltiniu. Atvirkščiai, mes skatinomos jaustis aplinkybių, kultūros, auklėjimo ar tiesiog to fakto, kad gimėm moterimi, aukomis. Gyventi nusiplūkus, susierzinus ir nusiminus tapo įprasta ir lengva. Mes mesime iššūkį šiam „status quo“.
Tikroji tiesa ta, kad malonumai ne bailėms, malonumai - drąsioms moterims. Susikurti malonumų pripildytą gyvenimą reikia įgūdžių, disciplinos ir drąsos elgtis kitaip.
Kurso metu Jūs formuosite naujus įgūdžius ir pradėsite Malonumų revoliuciją. Mūsų tikslas- išmokti ir integruoti Moterškuosius menus į savo gyvenimą.
Kviečiu leistis į šį nuostabų nuotykį kartu su manimi, kad išsilaisvintumėte moteriškąjam gyvenimui, kad galėtumėte sukurti šiame gyvenime tai, ko atėjote sukurti.

Moteriškieji menai. Devynių savaičių kursas:

Kieviena tema dirbsime trečiadieniais ir penktadieniais. Vieną savaitę trečiadienį, kitą – penktadienį

Apšilimo savaitė: Malonumų paieška,
Pirma savaitė: Moteriškasis menas susižadinti apetitą,
Antra savaitė: Moteriškasis menas smagintis, kas benutiktų,
Trečia savaitė: Moteriškasis menas susikurti pojūtinius malonumus,
Ketvirta savaitė: Moteriškasis menas flirtuoti,
Penkta savaitė: Moteriškasis menas būti gražia ir tai priimti,
Šešta savaitė: Moteriškasis menas linksmintis su savo vidine Pašelusia mergiote,
Septinta savaitė: Moteriškasis menas valdyti vyrą,
Aštunta savaitė: Moteriškasis menas prisivilioti Gausą.

Nori dalyvauti?! Registruokis ČIA

Labai laukių visų